Фан Сайт сериала House M.D.

Последние сообщения

Мини-чат

Спойлеры, реклама и ссылки на другие сайты в чате запрещены

Наш опрос

По-вашему, доктор Хауз сможет вылечится от зависимости?
Всего ответов: 12395

Советуем присмотреться

Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · FAQ · Поиск · RSS ]
Модератор форума: kahlan, ребекка, Irish87  
Форум » Обо всём » Разговоры обо всём » Топик для украиноязычных фанатов (Темка для україномовних фанатів))
Топик для украиноязычных фанатов
МашукДата: Воскресенье, 19.09.2010, 01:53 | Сообщение # 2491
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
може це вже втілюють цей дурний наказ?
 
КаРоДата: Среда, 22.09.2010, 04:38 | Сообщение # 2492
Мед. брат/сестра
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 28
Карма: 30
Статус: Offline
Code
Хочу додати, недавно прочитала, що білінгви (ті хто з дитинства знає дві мови) швидше думають, довше живуть. Довгого життя нам усім

Взаємно smile Розмовляємо в школі українською,дома російською, знання дитиною російської писемної мови вбиває sad Я не знаю, виникає така думка, що нафіга нам та англійська що вивчаеться повсюду, якщо діти російської не знають!
 
МашукДата: Среда, 22.09.2010, 23:35 | Сообщение # 2493
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
Ви абсолютно праві! Я мешкаю на півдні України, у побуті розмовляю російською, як і більшість населення цього регіону. На роботі до мене, яка навчалась в російськомовній школі, в обох інститутах (негуманітарних) викладали теж російською, постійно звертаються з проханнями, перекласти листи, інформації, довідки і т.ін. з російської мови на українську і навпаки, або перевірити помилки. Я помітила, що тим, хто старше 45 років простійше писати російською і пишуть вони грамотно. Тим, кому десь 22-30 років, писати легше українською, але грамотність у них кульгає, а російської орфографії вони зовсім не знають. Мабуть покладаються на автоматичну перевірку орфографії, проте незавжди вона працює.
 
КаРоДата: Вторник, 28.09.2010, 02:35 | Сообщение # 2494
Мед. брат/сестра
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 28
Карма: 30
Статус: Offline
Quote (Машук)
Я помітила, що тим, хто старше 45 років простійше писати російською і пишуть вони грамотно. Тим, кому десь 22-30 років, писати легше українською, але грамотність у них кульгає, а російської орфографії вони зовсім не знають. Мабуть покладаються на автоматичну перевірку орфографії, проте незавжди вона працює.

Мене дуже дивує, що багато хто виправдовує своє незнання укр. мови тим, що в свій час вони не вчили мови, не потрібно було. А я згадую свою однокласницю, яка була звільнена від вивчення мови, як дочка військовослужбовця, але згодом, вивчила мову досконально, т.як випало жити и працювати там де укр. мова домінуюча. І свою вчительку рос. мови згадую, яка зараз викладає зарубіжку українською. Це я до того, що всього можна навчитися, головне бажання. Можливо скажу резкувато, але - державну мову треба знати, а як розмовляти в побуті, це вже справа кожного, хочь китайською ( це мабуть скоро стане актуальним питанням biggrin )


Сообщение отредактировал КаРо - Вторник, 28.09.2010, 02:36
 
МашукДата: Воскресенье, 03.10.2010, 23:30 | Сообщение # 2495
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
Я такої ж думки! Зі мною працює жінка, яка народилась у Вінницькій області, навчалась в українській школі, потім в технікумі навчання було вже російською, переїхали жити на південь України, з її слів любить читати українську класику, але чомусь зараз вона не знає ані української ані росіської мов, плутає слова і орфографію. Мене це дуже дивує.
Дитинство моєї мами пройшло у Росії (війна), повернулась в Україну, коли їй було 16 років - вивчила мову, пісні, хоч писати українською вона не може.
Інший приклад - людини переїхала в Україну з Грузії, де народилась, закінчила школу, університет. Зараз вже може розмовляти (з невиликим акцентом) і писати українською.
Головне бажання і повага до людей, держави в якій живеш.

Добавлено (03.10.2010, 23:30)
---------------------------------------------
Люди, я в шоці! Чому на СТБ серіал назвали "Доктор Гаус"? Хіба англійською слово будинок тепер так вимовляється? Це якісь зміни у мові? Може тут є лінгвісти, які можуть мене просвітити?

 
Blanche128Дата: Понедельник, 04.10.2010, 19:23 | Сообщение # 2496
Кардиолог
Награды: 1

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 699
Карма: 4811
Статус: Offline
Машук, ніколи не дивилась новини на СТБ? Мене особисто від їх "Европи" аж пересмикує... Там дуже часто вимовляють слова на якийсь чудернацький новітній манер... Не дивуйтесь...

We are the Huddy. You will be assimilated. Resistance is futile.

Banner made by MargoLive!!!
 
MargoLiveДата: Понедельник, 04.10.2010, 22:08 | Сообщение # 2497
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Дивну мову на СТБ чула теж не раз. Такі слова як Европа ще нічого. Можна зрозуміти........мабуть... А ось чому воні "прямий ефір" називають "прямий еТер" я взагалі не розумію...

треба у них спитати, мені аж цікаво smile

 
Blanche128Дата: Понедельник, 04.10.2010, 22:18 | Сообщение # 2498
Кардиолог
Награды: 1

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 699
Карма: 4811
Статус: Offline
Quote (MargoLive)
еТер

це слово я просто обожнюю dry


We are the Huddy. You will be assimilated. Resistance is futile.

Banner made by MargoLive!!!
 
MargoLiveДата: Понедельник, 04.10.2010, 23:16 | Сообщение # 2499
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Quote
Чому на СТБ серіал назвали "Доктор Гаус"?

Мені Хаус бачився. по Гауса вперше чую.

 
МашукДата: Воскресенье, 31.10.2010, 23:16 | Сообщение # 2500
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
моя мама ще дуже "любить" слова "автівка" і "міліціянт"

Добавлено (31.10.2010, 23:16)
---------------------------------------------
Привіт! Хтось голосував, а може брав участь у місцевих виборах? Я сьогодні голосувала. У нас на дільниці чомусь номери на запрошеннях відрізнялись від номерів у списках, тому ми мали відстояти чергу, щоб його дізнатись і розписатись, а потім йти до іншої черги, щоб отримати бюлетені. А як у вас пройшли вибори?

 
SantjagaДата: Четверг, 18.11.2010, 22:01 | Сообщение # 2501
Окулист
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 132
Карма: 120
Статус: Offline
Для мене вибори пройшли спокійно. Правда офіційними результатами досі не поцікавилася...

 
kahlanДата: Четверг, 16.12.2010, 11:04 | Сообщение # 2502
Кэлен
Награды: 0

Группа: Дежурные врачи
Сообщений: 5282
Карма: 20746
Статус: Offline
Для фанатів української озвучки - інтерв'ю команди Uateam
http://www.telekritika.ua/daidzhest/2010-12-14/58347


 
kahlanДата: Суббота, 25.12.2010, 11:26 | Сообщение # 2503
Кэлен
Награды: 0

Группа: Дежурные врачи
Сообщений: 5282
Карма: 20746
Статус: Offline
Олег Скрипка вітає всіх з Різдвом)))



 
Blanche128Дата: Воскресенье, 08.01.2012, 21:57 | Сообщение # 2504
Кардиолог
Награды: 1

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 699
Карма: 4811
Статус: Offline
На СТБ знову йде 1-й сезон, але, на жаль, його пересувають на невідомо який час усілякими шоу... Прикро, так серіал і зовсім зійде з екранів ТБ. І керівництво каналу не реагує на численні скарги глядачів на перенесення "Хауса" на пізній час. А це і справді важко - закінчити дивитись о-пів-на-другу ночі, а потім зранку прокинутись о шостій. sad

We are the Huddy. You will be assimilated. Resistance is futile.

Banner made by MargoLive!!!
 
МашукДата: Понедельник, 25.06.2012, 16:49 | Сообщение # 2505
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
Люди! Хтось був на концерті Х'ю Лорі у Києві? Які враження?
 
Форум » Обо всём » Разговоры обо всём » Топик для украиноязычных фанатов (Темка для україномовних фанатів))
Поиск:



Форма входа

Наш баннер

Друзья сайта

    Smallville/Смолвиль
    Звёздные врата: Атлантида | StarGate Atlantis - Лучший сайт сериала.
    Анатомия Грей - Русский Фан-Сайт

House-MD.net.ru © 2007 - 2009

Данный проект является некоммерческим, поэтому авторы не несут никакой материальной выгоды. Все используемые аудиовизуальные материалы, размещенные на сайте, являются собственностью их изготовителя (владельца прав) и охраняются Законом РФ "Об авторском праве и смежных правах", а также международными правовыми конвенциями. Эти материалы предназначены только для ознакомления - для прочих целей Вы должны купить лицензионную запись. Если Вы оставляете у себя в каком-либо виде эти аудиовизуальные материалы, но не приобретаете соответствующую лицензионную запись - Вы нарушаете законы об Интеллектуальной собственности и Авторском праве, что может повлечь за собой преследование по соответствующим статьям существующего законодательства.