Фан Сайт сериала House M.D.

Последние сообщения

Мини-чат

Спойлеры, реклама и ссылки на другие сайты в чате запрещены

Наш опрос

По-вашему, доктор Хауз сможет вылечится от зависимости?
Всего ответов: 12395

Советуем присмотреться

Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · FAQ · Поиск · RSS ]
Модератор форума: kahlan, ребекка, Irish87  
Форум » Обо всём » Разговоры обо всём » Топик для украиноязычных фанатов (Темка для україномовних фанатів))
Топик для украиноязычных фанатов
SantjagaДата: Четверг, 09.09.2010, 22:57 | Сообщение # 2461
Окулист
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 132
Карма: 120
Статус: Offline
Я вважаю, що треба враховувати звичаї країни, в якій відбуваються події серіалу. В Америці прийнято називати старших за себе по прізвищу, а в нас на ім'я та по-батькові. Пропонуєте, щоб Хауса команда називали Грегорі Джонович?

 
MargoLiveДата: Четверг, 09.09.2010, 23:09 | Сообщение # 2462
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Ха-ха!!! Оце б було весело! Я на такі речі навіть не звертала уваги. Доречі, україномовний переклад мені більше подобается!

Чого тільки коштує слово "какульки" happy

 
МашукДата: Пятница, 10.09.2010, 01:02 | Сообщение # 2463
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
Так, українські переклади, не тільки "Хауса", краще за російські, більш якісні. Але оце Панібратство у серіалі "Хаус", мене дуже дратує. Може в цьому винна моя вихованість. Але у реальному житті, у моєму оточенні таке неможливе. Мої начальство такого навіть не допустить. Коли мені доводилось спілкуватись з іноземцями (через перекладачів або якщо вони говорили російською), певна річ, по батькові їх ніхто не називав (хоча для жарту іноді траплялось), все одно до них звертались на Ви. При неформальному спілкуванні, за чаркою, тільки до молодих на Ти звертались.
"Я вважаю, що треба враховувати звичаї країни, в якій відбуваються події серіалу"
В такому випадку, як знавець англійської, поясність мені різницю звертання на цій мові на Ти і на Ви. Щось у шкільній програмі з англійської окремого займеника Ти ми не вивчали.
У будь-якому випадку, це моя особиста думка, росіяни у цьому питанні більш праві.
 
MarishkaMДата: Пятница, 10.09.2010, 01:22 | Сообщение # 2464
Иммунолог
Награды: 0

Группа: Дежурные врачи
Сообщений: 8154
Карма: 28518
Статус: Offline
Quote (Машук)
Але оце Панібратство у серіалі "Хаус", мене дуже дратує

якщо це так дротує, навіщо себе примушувати страждати? wink


… врут, восклицая «Я этого не переживу!». Врут, когда клянутся «Без тебя я умру». Они умирают и живут дальше. А у тех, кто упорствует и оборачивается, отчаянно болит шея…© Korvinna (2012) Феникс безвыходно
 
КаРоДата: Пятница, 10.09.2010, 02:56 | Сообщение # 2465
Мед. брат/сестра
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 28
Карма: 30
Статус: Offline
Quote (Машук)
В такому випадку, як знавець англійської, поясність мені різницю звертання на цій мові на Ти і на Ви. Щось у шкільній програмі з англійської окремого займеника Ти ми не вивчали.

Я не знавець, але як на мене, просто в англійській не має такої різниці між звертаннями на ви (множина) і Ви як до особи. Як прийнято у нас нас наприклад, все одно YOU. Це вже заморочка переводу, вірніше не напрягаючись переклали.
Quote (MarishkaM)
якщо це так дротує, навіщо себе примушувати страждати?

Я наприклад, дивлюсь в російському перекладі, виключно тому, що почала так дивитись + рос. лостфільмовський раніше з"являється.
 
МашукДата: Пятница, 10.09.2010, 21:05 | Сообщение # 2466
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
Страждаю, бо Хаус мій один з улюблених серіалів. Ось і дивлюсь і на українській і на російській. А взагалі, іноді наші перекладачі так перекладають, що нема слів (цензурних), наприклад, "эта собака и собака Путина из одного помета" переклад "цей собака і собака Путіна з одного калу".
 
SantjagaДата: Пятница, 10.09.2010, 21:12 | Сообщение # 2467
Окулист
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 132
Карма: 120
Статус: Offline
Quote (Машук)
Щось у шкільній програмі з англійської окремого займенника Ти ми не вивчали.

Не вивчали, бо його дійсно немає. Просто для американців це одне і те саме. Для виказання поваги у них є інші слова і словосполучення.
Quote (Машук)
Коли мені доводилось спілкуватись з іноземцями (через перекладачів або якщо вони говорили російською), певна річ, по батькові їх ніхто не називав (хоча для жарту іноді траплялось), все одно до них звертались на Ви.

Коли ви зверталися до іноземця Ви, перекладач все одно казав їм You, звідки вам знати як іноземець це сприймав? Як Ви чи як Ти?


 
MargoLiveДата: Пятница, 10.09.2010, 21:27 | Сообщение # 2468
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Santjaga, згодна. Немає у американців "Ви", і взагалі, Машук, невже це так важливо? Я серіал дивлюся, щоб отримати задоволення та насміятись, такі несенітниці як Ви Ти...дотого ж Хаус сволота:) якби то я була його підлеглою, яку він постійно ображав, то точно не зверталась до нього на Ви
 
МашукДата: Суббота, 11.09.2010, 00:09 | Сообщение # 2469
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
Не думаю, що Хаус це комедійний серіал.

Якщо займеник you вживається лише з дієсловом are, яке властиве множині, то я роблю висновок, що навпаки в англійській нема займеника ТИ.

На мою думку, Хаус не сволота. І таких неординарних людей я поважаю. Частіше б такі зустрічались у моєму житті. З ними цікавіше.

 
MargoLiveДата: Воскресенье, 12.09.2010, 14:47 | Сообщение # 2470
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Ну, як хочете. Я мала на увазі, що Хаус трохи не добре себе поводить з іншими. Сереал не комедій, звісно, але іноді буває дуже, дуже весело. biggrin

Я його обожнюю. Так, він не звичайний, і всі його дії спрямовані на досягнення мети, яку він собі задумає. Але жаль, що ще не зустрічала таких людей у своєму житті. sad

 
Sone4ko19Дата: Вторник, 14.09.2010, 21:03 | Сообщение # 2471
Кардиолог
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 962
Карма: 517
Статус: Offline
Ее.. Усім доброго вечора)! Цікаво, мене тут хтось ще пам'ятає?))
Навідувалась сюди останній раз десь півроку тому, якщо не більше(. І майже стільки ж не дивилась "Хауса". Думала, що вже "перехворіла" ним. Але виявилось, що це неможливо)) ось щойно додивилась нарешті 6-й сезон і я у захваті))))!!!!
Тож, якщо ви не проти, то я до вас повернусь))?


Любовь - история в жизни женщины и эпизод в жизни мужчины. (с)
 
MargoLiveДата: Вторник, 14.09.2010, 21:34 | Сообщение # 2472
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Веллкам! Завжди раді поспілкуватись! А де ж це ви пів року блукали???
 
Sone4ko19Дата: Вторник, 14.09.2010, 21:36 | Сообщение # 2473
Кардиолог
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 962
Карма: 517
Статус: Offline
У навчанні здебільшого)) закінчувала 9-й клас, екзамени та все інше. Хоч це й не виправдання). В якийсь момент перестала дивитися Хауса, и ось лише в серпні нарешті до нього повернулася). Зрозуміла, що скучила))).

Любовь - история в жизни женщины и эпизод в жизни мужчины. (с)
 
MargoLiveДата: Вторник, 14.09.2010, 21:56 | Сообщение # 2474
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
А як тобі 7й сезон? Така бомба!!!! То ти у 9 класі була? Ну як тобі? Я так давно була у 9... smile
 
Sone4ko19Дата: Вторник, 14.09.2010, 22:17 | Сообщение # 2475
Кардиолог
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 962
Карма: 517
Статус: Offline
7-й сезон, судячи зі спойлерів та інтервью, обіцяє бути неймовірним)) принаймні початок, тим паче для хаддистів, до числа яких я входжу))) тож чекаю з нетерпінням і сподіваюсь, що цього разу так надовго Хауса не покину).
Так, була) перейшла у десятий). Екзамени виявилися не такими страшними, як здавалося, а навіть веселими)). Здала все на відмінно). Нажаль літо пройшло не надто добре, хоча в цілому, мабуть, непогано)). А зараз от 10-й клас і навантаження більше стало, але впораюсь). Це ж десятий, мені обіцяли відпочинок))). Хоча дуже незвично бути старшокласницею (у нас немає 11-го класу через, вже відмінену, 12-річну систему). Та ще й класи об'єднали і це теж трохи вибиває з колії, хоча вже починаю звикати).
А ти десь навчаєшься, чи вже працюєшь?


Любовь - история в жизни женщины и эпизод в жизни мужчины. (с)
 
Форум » Обо всём » Разговоры обо всём » Топик для украиноязычных фанатов (Темка для україномовних фанатів))
Поиск:



Форма входа

Наш баннер

Друзья сайта

    Smallville/Смолвиль
    Звёздные врата: Атлантида | StarGate Atlantis - Лучший сайт сериала.
    Анатомия Грей - Русский Фан-Сайт

House-MD.net.ru © 2007 - 2009

Данный проект является некоммерческим, поэтому авторы не несут никакой материальной выгоды. Все используемые аудиовизуальные материалы, размещенные на сайте, являются собственностью их изготовителя (владельца прав) и охраняются Законом РФ "Об авторском праве и смежных правах", а также международными правовыми конвенциями. Эти материалы предназначены только для ознакомления - для прочих целей Вы должны купить лицензионную запись. Если Вы оставляете у себя в каком-либо виде эти аудиовизуальные материалы, но не приобретаете соответствующую лицензионную запись - Вы нарушаете законы об Интеллектуальной собственности и Авторском праве, что может повлечь за собой преследование по соответствующим статьям существующего законодательства.