Фан Сайт сериала House M.D.

Последние сообщения

Мини-чат

Спойлеры, реклама и ссылки на другие сайты в чате запрещены

Наш опрос

По-вашему, доктор Хауз сможет вылечится от зависимости?
Всего ответов: 12395

Советуем присмотреться

Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · FAQ · Поиск · RSS ]
Модератор форума: kahlan, ребекка, Irish87  
Форум » Обо всём » Разговоры обо всём » Топик для украиноязычных фанатов (Темка для україномовних фанатів))
Топик для украиноязычных фанатов
MargoLiveДата: Вторник, 14.09.2010, 22:22 | Сообщение # 2476
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Я на 4 курсі, навчаюсь на дизайнера.
Ну як приємно зустріти тут хоч одну хаддистку!!!!!!!!! biggrin biggrin (не втрималась!)
А для мене десятий був складний. А 11 взагалі...брррррр
 
Sone4ko19Дата: Вторник, 14.09.2010, 22:39 | Сообщение # 2477
Кардиолог
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 962
Карма: 517
Статус: Offline
Судячи с профілю тобі 18 і ти вже на 4-му курсі? О_о"
Хах)) так-так)) тож тепер нас двоє, як я розумію)))


Любовь - история в жизни женщины и эпизод в жизни мужчины. (с)
 
MargoLiveДата: Вторник, 14.09.2010, 23:01 | Сообщение # 2478
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Ага. Ну на 4 курсі я вже, бо стрибнула через один рік, бо не по роках вумна, як то кажуть мої вчителя))))і мені 19. Не знаю чому всі думають що мені 18...аа Ха-ха! У мене день народження у серпні, а не у вересні, я Лев, а не Дєва..щось там написали не вірно))))
 
Sone4ko19Дата: Вторник, 14.09.2010, 23:17 | Сообщение # 2479
Кардиолог
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 962
Карма: 517
Статус: Offline
Ооо, круто)) а дата народження дійсно у вересні стоїть)

Ну гаразд. Приємно було познайомитись). Гадаю, ще спишемось). Надобраніч)) happy


Любовь - история в жизни женщины и эпизод в жизни мужчины. (с)
 
Blanche128Дата: Среда, 15.09.2010, 00:29 | Сообщение # 2480
Кардиолог
Награды: 1

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 699
Карма: 4811
Статус: Offline
О, привіт всім! Ось тільки зараз натрапила на цю тему, а тут, виявляється, стільки людей спілкується... Жаль, що немає українського фан-сайту, але й добре, що є цей... Саме через сайт, а не фінал 6 сезону, я й захворіла "Хаусом")) Надзвичайно приємно, що нам виділили тему! biggrin Гаразд, всім солодких снів!

We are the Huddy. You will be assimilated. Resistance is futile.

Banner made by MargoLive!!!
 
SantjagaДата: Среда, 15.09.2010, 09:04 | Сообщение # 2481
Окулист
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 132
Карма: 120
Статус: Offline
Quote (Blanche128)
Жаль, що немає українського фан-сайту, але й добре, що є цей.

Колись хотіли робити і український сайт, але вирішили, що не потягнемо конкуренції з цим, тому залишилися тут.


 
МашукДата: Четверг, 16.09.2010, 00:14 | Сообщение # 2482
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
погоджуюсь з вами. Мені і тут непогано, є що подивитись, послухати, почитати. Усі форумчани цікаві і добрі люди.

Добавлено (16.09.2010, 00:14)
---------------------------------------------
Хочу додати, недавно прочитала, що білінгви (ті хто з дитинства знає дві мови) швидше думають, довше живуть. Довгого життя нам усім!

 
SantjagaДата: Пятница, 17.09.2010, 21:32 | Сообщение # 2483
Окулист
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 132
Карма: 120
Статус: Offline
Quote (Машук)
Хочу додати, недавно прочитала, що білінгви (ті хто з дитинства знає дві мови) швидше думають, довше живуть.

Риторичне запитання, а дитинство, в даному випадку, скількома роками від народження обмежується?


 
МашукДата: Суббота, 18.09.2010, 00:13 | Сообщение # 2484
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
як я зрозуміла, вчені мали на увазі, що дитина з народження чує і розуміє дві мови
 
Sone4ko19Дата: Суббота, 18.09.2010, 01:13 | Сообщение # 2485
Кардиолог
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 962
Карма: 517
Статус: Offline
Оо, круто)) я буду довго жити) в сім'ї розмовляли здебільшого на російській, хоча бабуся з мамою мене починали навчати української майже з народження, щоб я знала рідну мову))

Любовь - история в жизни женщины и эпизод в жизни мужчины. (с)
 
МашукДата: Суббота, 18.09.2010, 01:23 | Сообщение # 2486
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
люди, що ви думаєте з приводу того, що український уряд, збирається, примусити усіх громадян щорічно проходити обов'язковий медичний огляд (ріст, вага, тиск, аналізи, цукор, огляд різними лікарями)?
 
Sone4ko19Дата: Суббота, 18.09.2010, 01:56 | Сообщение # 2487
Кардиолог
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 962
Карма: 517
Статус: Offline
всіх громадян???!!!
вперше чую, або так уважно дивлюся новини..О_о
я думала це лише школярам (та може ще студентам) так пощастила щороку на початку навчального року проходити мед.огляд та отримувати довідки для школи.
хоча, думаю, в цьому нема нічого поганого. все ж таки треба стежити за своїм здоров'ям. адже за бажанням регулярно проходять мед.огляд лише, мабуть, відсотків 10 максимум. і ще стільки ж через якісь хвороби. а так, безліч людей не бачать у цьому сенсу. а потім і беруться нізвідки різноманітні хвороби. тоже, гадаю, це може вплинути на здоров'я народу.
проте у такому випадку потрібно десь у два рази більше лікарень та мед.обладнання. тож скоріш за все вийде "хотіли як краще, а вийшло як завжди". нескінченні черги, недостатньо обладнання, лікарів, мед.персоналу взагалі і т.п.

Добавлено (18.09.2010, 01:56)
---------------------------------------------
а ще, гадаю, що щороку - це занадто. одна справа просто аналізи, ріст, вагу і тиск, але обходити усіх тих лікарів. я два рази обходила їх. минулої осені, та нещодавно, у серпні місяці. за меньше ніж рік нічого не змінилося. але ж ці лікарі працюють у різні дні та зміни, та ще й їхні кабінети розміщенні у різних частинах поліклініки. wacko


Любовь - история в жизни женщины и эпизод в жизни мужчины. (с)
 
MargoLiveДата: Суббота, 18.09.2010, 10:49 | Сообщение # 2488
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
А мені колись довелось цілий місяц спілкуватись з західноукраїнцями. Спочатку не розуміла їх взагалі, під кінец вже вільно з ними могла розмовляти. Ото таке)))
 
МашукДата: Суббота, 18.09.2010, 19:24 | Сообщение # 2489
Новичок
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 15
Карма: 86
Статус: Offline
Так, усіх громадян! Я минулого року проходила медогляд для отримання водійського посвідчення. Цей жах тривав десь тиждень, а працюю з 8.00 до 17.00, кожного разу вимушена була відпрошуватись з роботи. Скрізь черги - то до лікаря, то до каси, то знову до лікаря, знову до каси. Нервів і часу втратила дуже багато.
 
MargoLiveДата: Суббота, 18.09.2010, 20:00 | Сообщение # 2490
Педиатр
Награды: 0

Группа: Персонал больницы
Сообщений: 57
Карма: 1133
Статус: Offline
Я незабаром буду проходити мед-огляд. Повторно. У цьому році чомусь нас усіх погнали його проходити у друге. У минулому все якось не так було.
 
Форум » Обо всём » Разговоры обо всём » Топик для украиноязычных фанатов (Темка для україномовних фанатів))
Поиск:



Форма входа

Наш баннер

Друзья сайта

    Smallville/Смолвиль
    Звёздные врата: Атлантида | StarGate Atlantis - Лучший сайт сериала.
    Анатомия Грей - Русский Фан-Сайт

House-MD.net.ru © 2007 - 2009

Данный проект является некоммерческим, поэтому авторы не несут никакой материальной выгоды. Все используемые аудиовизуальные материалы, размещенные на сайте, являются собственностью их изготовителя (владельца прав) и охраняются Законом РФ "Об авторском праве и смежных правах", а также международными правовыми конвенциями. Эти материалы предназначены только для ознакомления - для прочих целей Вы должны купить лицензионную запись. Если Вы оставляете у себя в каком-либо виде эти аудиовизуальные материалы, но не приобретаете соответствующую лицензионную запись - Вы нарушаете законы об Интеллектуальной собственности и Авторском праве, что может повлечь за собой преследование по соответствующим статьям существующего законодательства.